• 0 533 969 67 79
  • [email protected]
  • Kemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:35/A Çorlu / Tekirdağ

Tekirdağ Pis Su Tesisatı

Tekirdağ Pis Su Tesisatı

Tekirdağ Pis Su Tesisatı

Pis su kaçakları gider borularındaki oluşan çatlaklar, kırılma veya gider borusunun zamanla deforme olmasıyla oluşur. Gerek evinizde gerek işyerinizde oldukça rahatsız edici koku ve görüntülere neden olan bu durum aynı zamanda bakteri ve hastalık riskinide beraberinde taşımaktadır.

Tekirdağ Pis Su Tesisat ekibi olarak son teknoloji cihazlar ile pis su gider hattında oluşan kaçakları kırmadan dökmeden tespit ediyor ve onarımını kısa bir süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Son teknoloji cihazlar ile yapılan pis su kaçak tespiti sayesinde sızdıran bölgeler kısa bir süre içerisinde kırmadan dökmeden tespit edilir ve ufak bir tadilat ile onarımı gerçekleşir. Eski yöntemlerle yapılan her yeri kırarak tespit etme yöntemi artık tarih oldu. Tekirdağ Pis Su Tesisat ekibi sizi büyük masraflardan kurtarır.

Onarım sonrası tıkanmaya neden olan bölgeler varsa robot cihazlar ile tıkanıklıklar giderilir ve sizi rahatsız eden bu sorundan tamamen kurtulursunuz. Pis su kaçakları hijyen ve sağlık açısından son derece önemli bir konudur. Uzman tesisatçı ve teknolojik cihazlar gerektiren bu süreçte Tekirdağ Pis Su Tesisat ekibi size en iyi çözümleri sunar.

Gider boruları kısaca klozet, lavabo, wc, duş gibi su giderlerinin kanalizasyona taşıyan borulardır. Pissu tesisatını oluşturan bu borulardaki kaçaklar gözlem kamerası, boru içi görüntüleme ve hat tespit kameraları ile yapılmaktadır. Ankara pis su kaçağı tespiti ve tüm tesisat işlerinizde Tekirdağ Pis Su Tesisat olarak 7/24 Tekirdağ'ın her bölgesine servis veriyoruz.

 

Çorlu Sıhhi Tesisat

Hizmetlerimiz hakkında daha detaklı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 533 969 67 79

[email protected]

Kemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:35/A Çorlu / Tekirdağ