• 0 533 969 67 79
  • [email protected]
  • Kemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:35/A Çorlu / Tekirdağ
Çorlu Pis Su Tesisatı

Pis Su Tesisatı

Tıkalı olan hattımıza pis su kamerası göndererek borunuzun içerisindeki sorunu görebilmemiz mümkündür. Öncelikle şunu bilmemiz lazımdır ki pis su hatlarımız kolay kolay tıkanacak tesisatlar değildir. Borumuzda ezilme var, borumuzda meyil problemi var yada yılların verdiği deforme ile borumuz yağ ve kireç dolu gibi tespitleri pis su kamerası ile hiç bir yeri kırmadan ve sessiz bir şekilde görebilmekteyiz ve size canlı olarak izletmekteyiz.

Bunların yanı sıra pis su tesisatlarındaki kaçaklarla ilgilide bu teknolojik aleti kullanmaktayız. Borularımızda çatlak, kırık yada conta sıyrılması gibi sebeplerden meydana gelen kaçakları da pis su kamerası ile çok rahat bir şekilde tespit edebiliriz. Bu tespitlerimizden sonra arızanın giderilmesi çok daha profesyonel ve masrafsız hale gelmektedir.

Eğer borunuz tıkalı ve gelen ustanın yanında pis su kamerası yoksa yapacağı hiçbir işlem garantili ve uzun vadeli olmayacaktır. Çünkü gelen usta kılavuz ve boru gibi ilkel aletlerle tıkalı olan hattı açacak, fakat boru içerisindeki sıkıntıyı göremeyecektir. Böyle olunca da tıkalı olan hat kısa bir süre sonra yeniden tıkanacaktır.

Çorlu Sıhhi Tesisat

Hizmetlerimiz hakkında daha detaklı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 533 969 67 79

[email protected]

Kemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:35/A Çorlu / Tekirdağ