• 0 533 969 67 79
  • [email protected]
  • Kemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:35/A Çorlu / Tekirdağ

Vize Lavabo Montajı

Vize Lavabo Montajı

Vize Lavabo Montajı

Günümüzde ayaklı lavabo diye tabir edilen lavabolar giderek yerini dolaplı (hilton lavabo) olanlara bırakmaktadır. Aslında banyonuzda müsait yeriniz varsa uygun fiyatlara, bu gösterişli dolaplı lavabolardan taktırabilirsiniz. Koçtaş gibi çeşit aralığı bol olan yapı marketlerde, hemen hemen her ay bu tarz banyo dolaplarında kampanya yapılmaktadır. Hatta küçük mağazalardan satın aldığınız takdirde montaj hizmeti verebilmekteler.

Dolaplı lavaboların su tesisatları, eski tip ayaklı lavabolardan biraz daha farklı yapılmaktadır. Musluk ağızları diğer ayaklı lavabolara göre dolap kapakları içinde kalmaktadır. Alacağınız lavabo modeline göre tesisat yaptırmanız gerekmektedir. Gider borusu ve musluk girişleri lavabonun tam orta hizasına getirilmelidir. Lavabo sifonunun koku yapmaması için eski tip lavabo sifonu satın almayı unutmayın. Yeni çıkan lavabo sifonları ucuz olsa da kullanıcıların çoğundan koku şikâyetleri gelmektedir.

En çok dikkat edilmesi gereken nokta klozeti oturtma esnasında su sızdırmayacak şekilde monte edilmesidir. Aksi takdirde sızan su hemen alt katın tavanından damlamaya başlar. Klozet montajı yapılırken bu işleri ustasına bırakmak daha doğrudur Vize Lavabo Montajı size en kısa sürede ve uygun fiyatlarla sizlere lavabo montajı yapacaktır.

Çorlu Sıhhi Tesisat

Hizmetlerimiz hakkında daha detaklı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 533 969 67 79

[email protected]

Kemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:35/A Çorlu / Tekirdağ