• 0 533 969 67 79
  • [email protected]
  • Kemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:35/A Çorlu / Tekirdağ
Çorlu Tıkalı Lavabo Açma

Tıkalı Lavabo Açma

Lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Her evde oldukça sık yaşanan tesisat sıkıntılarından biri lavabo tıkanıklığıdır. Lavabo tıkanıklığı bulaşık yıkanırken oluşan yemek atıklarından, lavabo giderinde meydana gelen bir çöküntüden, inşaat halinde olan evin lavabosuna dökülen atıklardan, uzun süre sonra birikim yapan kalıtılar ve eskimiş yapılardan kaynaklı olabilecek lavabo tıkanıklıkları büyük sıkıntı oluşturabilmektedir.

Lavabo tıkanıklığı açma yöntemlerinden biri lavabo açıcıları ile duruma göre geçici ya da kalıcı çözüm oluşturabilmektedir. Ancak bilinmesi gereken önemli bir gerçek lavabo açma yöntemleri ile uğraşan uzman ekipler lavabo tıkanıklığı açma işlemi için kimyasal ürünlerin kullanılmasını pek tavsiye etmemektedir.

Lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri öncesinde oluşan tıkanıklığın sebebini öğrenmek ve tıkanıklık sebebine göre kalıcı ve zahmetsiz yöntemler uygulanabileceği dikkate alınmalıdır. Eskimiş yapılarda oluşan Lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri için kesinlikle profesyonel bir destekle çözüm yolu bulunması gerekmektedir. 

Çorlu Sıhhi Tesisat

Hizmetlerimiz hakkında daha detaklı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 533 969 67 79

[email protected]

Kemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:35/A Çorlu / Tekirdağ