• 0 533 969 67 79
  • [email protected]
  • Kemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:35/A Çorlu / Tekirdağ

Vize Pis Su Tesisatı

Vize Pis Su Tesisatı

Vize Pis Su Tesisatı

Büyük binalar ve bina kompleksleri örneğin oteller, tatil köyleri, ofis kompleksleri, alışveriş merkezleri, servis alanları, dinlenme tesisleri vb yapılar için alanında deneyimli ve uzman Sıhhi ve Mekanik Tesisatı firmaları yapmalıdır. Çünkü gerekli bilgi ve deneyim çok önemlidir.

Atık sular, su kaynaklı katı maddeler ve kanalizasyona deşarj edilen sıvılardır ve topluluk hayatının atık sularını temsil etmektedir. Bileşimde, atık su, "bozulabilir" veya biyolojik olarak parçalanabilen çözünmüş ve asılı organik katıları kapsar. Evsel atık sular, sayısız sayıda canlı organizmayı da içerir - bakteri ve diğer organizmalar, yaşam aktiviteleri ayrışma sürecine neden olur. Çürüme, anaerobik koşullar altında devam ettiğinde, yani atık suda çözünmüş oksijen bulunmadığında, saldırgan koşullar ortaya çıkar ve koku ve çirkin görünüşler oluşur. Çürüme, aerobik koşullar altında, yani, çözünmüş oksijen varlığında ilerledikçe, saldırgan koşullardan kaçınılır ve işleme süreci büyük oranda hızlandırılır.

Pis suların, faaliyet merkezinden uzak veya izole edilmiş bir bölgedeki pis suların uzaklaştırılması, kontrol edilmesi ve arıtımını içeren genel sağlık felsefesi önemlidir. Atık su arıtma yönetimi uygulamaları yıllar geçtikçe, geçmişteki uygulamalara ve uygulanan mühendislik ve çevre bilimlerine dayanan teknik olarak karmaşık bir bilgi kümesine dönüşmüştür. Bu temellerin akıllıca uygulanması, çevrenin güvenli ve kabul edilebilir bir koşulda muhafaza edileceği konusunda bize güvenmenin yollarını arar.

Pis su problemi ve sonuçları kötüdür ama bu dertleri sizin yerinize çözen Usta Tesisatçılarımız yanında. 3-4 adımda hızlıca siparişini oluşturup dertlerinden kurtulabilirsin.

 

Çorlu Sıhhi Tesisat

Hizmetlerimiz hakkında daha detaklı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 533 969 67 79

[email protected]

Kemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:35/A Çorlu / Tekirdağ