• 0 533 969 67 79
  • [email protected]
  • Kemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:35/A Çorlu / Tekirdağ

Ergene Pis Su Tesisatı

Ergene Pis Su Tesisatı

Ergene Pis Su Tesisatı

Bina ana pis su gider hatları bütün bina sakinlerinin atıklarının kullanımına maruz kaldığı için yapılarda en çok deforme olan tesisat bölümüdür. İnsanların bilinçsizce tuvalet, banyo ve mutfak giderlerinden atmış olduğu yabancı cisimler ana gider hattını tıkayabilmektedir. Yine bu yabancı cisimler nedeni ile ana gider borularından daire içlerine lağım kokusu da gelebilmektedir.

Yapılarda malzeme ve işçilik kalitesi oldukça alt seviyeye indiği için ana gider hatlarında çökme ve meyilsizlik sorunu sıkça karşılaştığımız bir durumdur. Pis su gider hattı çökmesinin sonucunda atıkları ana rögar hattına ulaşamaz ve ilk başta bodrum kat ve giriş katlarda lağım basması sorunu yaşanır. Bazen ana gider hattında olan çökme ve meyilsizlik daha uzun vadeli sürede sorun çıkarmaktadır.

Görüldüğü üzere su tesisatı son derece uzmanlık ve dikkat isteyen bir iştir. Artık neredeyse her köşe başında su tesisatçısı bulmak zor değildir. Tercih ettiğiniz su tesisatı firması Ergene Pis Su Tesisatı ise yaptığı işlere garanti veren ve kurumsal bir firma olmasıdır.

Ergene Pis Su Tesisatı ;pis su tesisatı hizmetini siz değerli müşterilerimize uzman teknik ekip ve son teknoloji ekipman ile kusursuz vermekteyiz.

Çorlu Sıhhi Tesisat

Hizmetlerimiz hakkında daha detaklı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 533 969 67 79

[email protected]

Kemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:35/A Çorlu / Tekirdağ