Kemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:35/A Çorlu / Tekirdağ
Tıkalı Tuvalet Açma Firmamız; Asma klozet, takım klozet, alafranga tuvalet, alaturka tuvaletlerinizi kırmadan bozmadan tesisata zarar vermeden tıkalı gider borularınızı günün her saatinde 7/24 servis hizmeti vererek Robot ve Kameralı Sistemlerle açıyoruz.

Ekiplerimiz; Sorun yaşayan bölgeye ulaştıktan sonra. İlgili kişi ya da kişilerden sorunla ilgili kısa bilgiler alır ve çalışma şartlarını belirler. Güvenlik önlemini aldıktan sonra işine başlar. Tıkanmış olan tuvalet giderini soruna uygun donanımları seçerek tıkanıklığa sebebiyet veren nesneyi parçalar veya çekerek alır. Bu işlem 10 ila 30 dakika sürebilir. Gerekli testlerini yapıp sorunun tamamen giderildiğine emin olduktan sonra yapılan işin içeriğine uygun olan ücreti faturalandırıp teslim eder.

Tuvalet Tıkanma Nedenleri Nelerdir ?
  • Tuvalet ve klozetlerde kullanılan ıslak mendil ve erimeyen peçeteler!
  • Klozetlerde koku gidermek için kullanılan malzemenin düşüp fark edilmemesi!
  • Tuvalete dökülen kirli su dolu kovanın içindeki fark edilmeyen bez!
  • Tuvalet kullanımından sonra yeterince su dökmemek.
Tuvalet Açma Yöntemleri
Tuvaletleri ikiye ayıracak olursak; Klozet (alafranga) Hela taşı (alaturka) diyebiliriz. Alaturka tuvaletlerde tesisatla tuvalet arasında es denilen parça vardır. Bu parçadaki amaç, içinde su kalması ve kokuyu engellemesidir. Alaturka tuvaletlerdeki tıkanıklık genelde bu parçada oluşur. Katı atık, bez, ıslak mendil, toprak, kum vs. burada kalır ve gitmez. Bu sorunu gidermenin bir yolu 'tuvalet pompasıyla baskı uygulamak ya da elin ulaşabildiği kadar temizlemektir. Buda olmuyorsa profesyonel yardım almak gereklidir. 
Biz bu iş için geliştirilmiş olan teknik aletleri, tecrübe ve deneyime sahip olan firmalara ulaşmanızı tavsiye ediyoruz.
\r\n