Kemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:35/A Çorlu / Tekirdağ
Tıkalı Kanal Açma
Tıkanmış olan kanalizasyon hatlarını, her hangi bir zarar vermeden robot cihazlarla açıyoruz. Bu iş için geliştirilmiş olan özel su altı kameralarıyla tıkanma sebebini müşterilerimize gösterip bir kopyasını da teslim ediyoruz.

Kanalizasyon, atık ve temiz su tesisat sorunları yaşıyorsanız profesyonel bir yardım almanızın zamanı gelmiş demektir. Ev ya da işyeri gibi tüm binalarınızda toplanan atık suların istenilen alana akıtılmasını sağlayan kanalizasyonda meydana gelen bir tıkanıklığın ciddi rahatsızlıklar verebileceğini unutmayın.

Kanalizasyon tıkanıklığı, yoğun kullanıma bağlı olarak zaman zaman tıkanarak size sıkıntı yaşatabilir. Konut, işyeri, site gibi yaşam alanlarındaki problemli pis su atıkları, ve bunları şehir hatlarına bağlayan kanallara ait tıkanıklıkları boru tıkanıklığı işlemlerini, kırıp dökmeden, teknolojik aletlerle görüntüleyip açabilirsiniz. Yağ, kir tabakası oluşmuş boruların temizlenmesi, kök, paçavra, saç gibi birikintilerin yarattığı tıkanıklıkların açılması işlemi için doğru firmayla çalışabilirsiniz.

Atık su gideri tıkandı veya kanalizasyon borusu açma gibi genel çağrılar alan firmamız, bu konuda ki deneyimlerini kullanarak robotla kanal açma konusunda uzmanlaşmıştır.

İmalattan ya da tıkanmalardan dolayı oluşan su sızıntılarını önlemek, Kanalizasyon giderlerini tahrip etmeden açma, atık su hatlarının temizlenme işlemlerini kısa sürede halleden firmalar sayesinde rögarlarda yaşanabilecek sorunları da önleyebilirsiniz. Özellikle kanalizasyon açma, çok yağmur yağdığı anlarda, tıkanıklıkların da etkisiyle gerçekleşen su taşkınları, rögar kapaklarının açılması gibi olaylarla karşılaştığınızda kanalizasyonda meydana gelen tıkanıklıkları açma için işinin ehli uzmanlara başvurmalısınız. Bu konuda kanalizasyon tıkanıklık açan firma ile çalışmak sorunlarınızı çözümü için en etkili alternatif olacaktır. Kanalizasyon tıkanıklığı konusunda İstanbul`un tüm bölgelerine servis hizmet veriyoruz. 

kanalizasyon açma,  kanalizasyon gideri gibi şehir içi alt yapı alanlarında periyodik olarak yapılması gereken kanalizasyon temizleme işlemidir, Yapılmadığı takdirde tıkanmalara neden olur. Uzman ekipler sayesinde özel görüntüleme cihazlarıyla tıkanıklığın nedeni belirlenir, basınç sistemiyle ve son teknolojik aletlerle tıkanıklıklar temizlenir.
 
Pis su atıklarının yarattığı sorunlardan kurtulmak için aldığınız profesyonel, donanımlı müdahale ekipleri sayesinde kanalizasyon tıkanıklığı açma ve onarımı, drenaj borusu ve sistemi tıkanıklığı açma, kanalizasyon gideri açma hizmetlerini kısa sürede uygun fiyatlara alabilirsiniz.